atrakcje firmy historia jedzenie sport baza noclegowa miasto imprezy cykliczne uzdrowisko

steroids test kits

Sopot to miejsce rozrywki nie brakuje tu teatrów, w lato oczywiście należy odwiedzić teatr atelier im. Agnieszki Osieckiej, położony w atrakcyjnym nowym budynku łączącym park i plażę. Oraz Sopockie Multikino z nowoczesnym sprzętem multimedialnym z sześcioma salami kinowymi. Widać je na zdjęciu po prawej stronie w postaci animacji, wraz ze zdjęciami zamkniętego kina "Polonia" oraz nadal czynnym teatrem przy plaży. Sale kinowe zajmują pierwsze i drugie piętro nowego obiektu handlowo-usługowego w Centrum Haffnera, w sąsiedztwie domu handlowego "Bryza". Kino o powierzchni około 3 tys. m kw obejmuje część pierwszego piętra budynku oraz w całości piętro drugie i trzecie. Na parterze znajdują się obiekty usługowe.

Kompleks jest bardziej kameralny od Multikina znajdującego się przy Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Najmniejsza sala (z oddzielnym wejściem) ma zaledwie 120 m kw i mieści 80 widzów. Największa sala jest przeznaczona dla 290 widzów. Łącznie Multikino dysponuje 1050 miejscami. Nietypowy jest również klimat w środku kina, które wzorem warszawskich Złotych Tarasów utrzymane jest w stylistyce retro. I tak wewnątrz się kryształowe żyrandole czy ciężkie kotary zakrywające ekran. Na ekranach zobaczymy nie tylko superprodukcje, ale i filmy ambitne. Ze względu na specyfikę kurortu, w którym życie toczy się całą dobę, obiekt ma być czynny do późnych godzin nocnych. Sale kinowe są także wykorzystywane podczas Sopot Festiwalu, organizowanego przez telewizję TVN, podobnie jak Multikino należącą do Grupy ITI. Dodatkowo spółka Multikino zainteresowana jest instalacją urządzeń umożliwiających projekcje filmowe w centrum konferencyjnym Domu Zdrojowego. Pozwalałoby to na organizację uroczystych premier czy festiwali. Multipleks służy także jako centrum konferencyjno-seminaryjne. Co się stanie z dotychczasowymi kinami? Kino "Polonia", jak zapowiada jego właściciel firma Neptun Film, już wkrótce zostanie zamknięte. Sala zostanie najprawdopodobniej przeznaczona na działalność gastronomiczną. W kinie "Bałtyk" natomiast, zgodnie z planami miasta, powstanie teatr.

TEATR NA PLAŻY (Al. Mamuszki 2)
Sopocka Scena Alternatywna "Off De Bicz" - od wiosny do jesieni, i całoroczna kawiarenka - Klub Atelier z programem artystycznym.

TEATR ATELIER im. Agnieszki Osieckiej (Al. Mamuszki 2)
W budynku Teatru na Plaży Teatr Atelier corocznie organizuje Lato Teatralne, prezentując premiery i prapremiery dzieł najlepszych światowych dramaturgów, spektakle dramatyczne i muzyczne oraz Festiwal Piosenki im. Agnieszki Osieckiej, w sumie około 40 przedstawień w sezonie.

SOPOT SCENA ALTERNATYWNA "OFF DE BICZ" (Mamuszki 2)
W budynku Teatru na Plaży od września do czerwca Sopocka Scena "Pff de BICZ" prowadzi działalność edukacyjno-arłystyczną, obejmującą prezentację spektakli teatrów funkcjonujących przy instytucji oraz małych form teatralnych tworzonych przez artystów z całego kraju (teatrów alternatywnych i zawodowych), a także organizuje festiwale teatralne i imprezy pod patronatem Miasta Sopotu. W ramach Sceny Alternatywnej działają trzy teatry: "Stajnia Pegaza", "Zielony Wiatrak" i "Teatr Okazjonalny"

KINO "POLONIA' ul. Boh. Monte Cassino 55/57 (+58) 55105 34

DKF "KURORT" - "POLONIA" ul. Boh. Monte Cassino 55/57 (+58) 5510756

BAŁTYCKA AGENCJA ARTYSTYCZNA - BART Kościuszki 61

BART zarządza w imieniu miasta Operą Leśną. W ramach BART-u działa słynna w kraju i za granicą Polska Filharmonia Kameralna - Sopot Wojciecha Rajskiego oraz Sopocki Chór Kameralny "Continuó". Instytucja ta zajmuje się organizacją koncertów gwiazd polskich i zagranicznych, imprez okolicznościowych, przedstawień operowych i baletowych, spotkań chóralnych, koncertów plenerowych, koncertów kameralnych, festiwali i kabaretonów.

OPERA LEŚNA (Moniuszki 12)

Zadaszony amfiteatr na wolnym powietrzu, w opinii fachowców uchodzi za jeden z najpiękniejszych i najbardziej znakomitych pod względem akustyki obiektów w Europie. Opera Leśna zajmuje teren o powierzchni 4 hektarów, na jej widowni zasiąść może 4400 widzów, a kanał dla orkiestry pomieścić może 110 muzyków. Na jej scenie organizowane są koncerty muzyki klasycznej i popularnej. Między innymi odbywający się tu już od 40 lat Sopot Festiwal oraz Festiwal Operowy, stanowiący kontynuację przedwojennej tradycji Festiwali Wagnerowskich, dzięki którym na początku XX wieku Sopot znany był w świecie jako małe Bayreuth, oraz wiele imprez rozrywkowych i okazyjnych koncertów. W sezonie letnim (maj - wrzesień) obiekt jest dostępny do zwiedzania.

SALA KONCERTOWA Polskiej Filharmonii Kameralnej (Moniuszki 12)

Jest to w pełni nowoczesny obiekt posiadający salę koncertową na 250 miejsc, zaplecze w postaci małych sal prób i nagrań, pokoi biurowych PFK oraz gościnnych i kawiarni, zlokalizowany na terenie Opery Leśnej w Sopocie. Odbywają się tu cykliczne koncerty Polskiej Filharmonii Kameralnej - Sopot oraz koncerty okazjonalne i na zamówienia różnych zespołów muzycznych, teatralnych, kabaretowych, a także imprezy gastronomiczne i okazjonalne, sympozja, konferencje, spotkania, odczyty.

SOPOCKI CHÓR KAMERALNY "CONTINUO" ul. Armii Krajowej 57/8

Organizuje koncerty muzyki chóralnej na terenie Sopotu oraz Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej "Mundus Cantat".

steroids test kit