atrakcje firmy historia jedzenie sport baza noclegowa miasto imprezy cykliczne uzdrowisko

steroids test kits

Mini Golf Club Sopot - minigolfowy klub sportowy. Sopocki Mini Golf Club Sopot powstał w 2004 roku. Zrzesza ludzi z Trójmiasta i okolic grających w minigolfa. Obecnie klub zyskał osobowość prawną i jest pierwszym zarejestrowanym w Polsce klubem minigolfa.

Minigolf Club Sopot od kwietnia 2006 roku jest członkiem Światowej i Europejskiej Federacji Minigolfa. Stan ten jest przejściowy, gdyż obie federacje zrzeszają tylko krajowe związki. W Polsce nie ma takiej instytucji, jednak zgodnie ze światowym regulaminem można w ramach wyjątku przyjąć w poczet członków klub minigolfa. Minigolf Club Sopot został warunkowo (czasowo) przyjety do tych instytucji, jednak dalsze pozostawanie tam uwarunkowane jest stworzeniem polskiego związku minigolfa, które do tej pory jest jedynie w planach.

Mini Golf, ul. Bitwy pod Płowcami 67, czynny jest przez cały rok w godzinach od 10.00 do 22.00, a w sezonie od 10.00 do ostatniego klienta. Z funkcjonującej tu kawiarenki rozpościera się widok na morze, plażę i alejkę rowerową.

MINI - GOLF i TAWERNA, Hestii 5-7. Obiekt przy trakcie pieszo - rowerowym, 10 m od plaży. Teren ok. 3000 m, z 18 stanowiskami do gry w mini golfa oraz drewnianym domkiem na sprzęt sportowy. Przez cały rok funkcjonuje tu Tawerna, a w sezonie również sezonowa kuchnia zewnętrzna i zadaszony amfiteatrzyk dla orkiestry. Dla chetnych - wypożyczalnia kijów i pilek oraz sprzedaż urządzeń treningowych do mini golfa. W lipcu i sierpniu codziennie wieczorki taneczne, a w każdy weekend na żywo gra pianista. Na życzenie pokaz tradycyjnego sposobu picia historycznej wódki "Machandel".

POSTOŁOWO - Pole Golfowe, 83-042 Elganowo, Postolowo (+48 58) 683 7100
Pole golfowe położone jest 40 km od Sopotu w pobliżu miejscowości Trąbki Wielkie. Dojazd trasą El Gdańsk-Łódź, w Straszynie skręcić w drogę nr 222. Polew Postolowie jest 18-dołkowym polem klasy mistrzowskiej i rozciąga się na obszarze 100 hektarów.

steroids test kit