atrakcje firmy historia jedzenie sport baza noclegowa miasto imprezy cykliczne uzdrowisko

steroids test kits

Sopocki festiwal "Dwa Teatry" to prezentacje słuchowisk radiowych i spektakli Teatru TV, spotkania z gwiazdami, warsztaty teatralne, przedstawienia, promocje książek i koncerty.

W konkursie "Dwóch Teatrów" startują najlepsze spektakle teatru TV i słuchowisk radiowych, starannie wybranych ze wszystkich zeszłorocznych realizacji. Bezpośrednio po kolejnych pokazach przedstawień telewizyjnych odbywają się spotkania z ich twórcami. Tradycyjnie już prezentacjom konkursowym towarzyszyć będą liczne imprezy towarzyszące. Co roku największym zainteresowaniem widzów cieszą się spotkania z telewizyjnymi i radiowymi gwiazdami, które odbywają się w Teatrze na Plaży.

Po raz pierwszy zorganizowano festiwal teatru w 2001 roku, od tego czasu, na przełomie maja i czerwca przez cztery dni goszczą w Sopocie liczny twórcy i wykonawcy z całego kraju prezentując swój dorobek. Spośród są wybierane najlepsze produkcje radiowe i telewizyjne minionego roku.

Głównymi organizatorami Festiwalu są tradycyjnie: Telewizja Polska S.A. i Polskie Radio S.A. Współorganizatorzy to władze samorządowe Województwa Pomorskiego, Sopotu, Gdańska i Gdyni oraz Radio Gdańsk S.A. i TVP Gdańsk, która jest jednocześnie Producentem Festiwalu. Patronat honorowy nad festiwalem objęli w tym roku: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji oraz minister kultury i dziedzictwa narodowego. Patron prasowy - dziennik "Rzeczpospolita".

steroids test kit