atrakcje firmy historia jedzenie sport baza noclegowa miasto imprezy cykliczne uzdrowisko

steroids test kits

Międzynarodowy Festiwal Chóralny "Mundus Cantat Sopot" powstał w 2005 roku. Na festiwal są zapraszani artyści z całego świata prezentujących zróżnicowane style muzyczne. W festiwalu mogą brać udział tylko chóry amatorskie: chóry żeńskie, chóry męskie, chóry mieszane duże, chóry kameralne i zespoły wokalne dorosłych do 24 osób, chóry młodzieżowe żeńskie, męskie i mieszane do 24 lat, chóry dziecięce. Zespoły rywalizują w trzech kategoriach. Organizatorami są: Bałtycka Agencja Artystyczna BART, Sopocki Chór Kameralny "Continuo", Urząd Miasta Sopotu.

Występy odbywają się na terenie całego Sopotu, zarówno w kościołach jak i salach koncertowych oraz w Operze Leśnej. Występy są organizowane raz w roku w maju.

Zainteresowane chóry powinny się kontaktować z agencją BART

Bałtycka Agencja Artystyczna BART
ul.Kościuszki 61, 81-703 Sopot
tel. + 48 058 555 84 58
+ 48 058 555 84 53

Mimo że koszta związane z przyjazdem są dosyć wysokie, jak również chóry muszą pokryć koszta pobytu to chętnych nie brakuje. W 2008 roku przyjechało 22 chórów, w tym 12 z zagranicy. Do tego pobierana jest opłata rejestracyjna za udział chórów liczących 30 osób i więcej wynosi 600 PLN za każdą kategorię.

Chóry dziecięce i młodzieżowe /szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły muzyczne I i II stopnia/- zniżka w opłacie rejestracyjnej 25% - opłata wynosi 15 PLN. Chóry studenckie - zniżka w opłacie rejestracyjnej 15% - opłata wynosi 17 PLN.

steroids test kit