atrakcje firmy historia jedzenie sport baza noclegowa miasto imprezy cykliczne uzdrowisko

steroids test kits

Sfinks, miejsce uznawane przez jednych jako jedno z najlepszych w Trójmieście, przez innych jako typowa dyskoteka mająca swoje dobre i złe dnie. Miejsce, które przyciąga środowiska artystyczne i miejscowych polityków. Ciekawie urządzone wnętrze z fontanną w środku, wystrój raczej z połowy XX wieku. Często dobywają się tutaj koncerty i występy artystów w pozostałym czasie dyskoteka i zabawa. Czasami jest impreza zamknięta, trzeba mieć zaproszenie lub bilety. Budynek sfinks`a powstał w 1909 roku jako pawilon sztuki. Od końca drugiej wojny światowej mieścił się w nim wydział rzeźby wyższej szkoły sztuk pięknych - zwany szkołą sopocką.
Viva Club jest jednym z nowych lokali, który powstał w Sopocie i zapoczątkował swoją działalność w sierpniu 2001 roku. Powstał na skutek rozbudowania południowego skrzydła istniejącego już na tym miejscu od 1994 roku teatru Atelier im Agnieszki Osieckiej. Uznawany za jeden z najnowocześniejszych.

Obie dyskoteki znajdziemy udając się w kierunku parku północnego, tuż koło Grand Hotelu.

Historia tego budynku jest dosyć ciekawa powstał w latach 80tych ubiegłego wieku, jako sklep, na dole można było kupić wyroby ze szkła i porcelany a na górze mieściła się Baltona. Później przez pewien okres funkcjonował tu sklep odzieżowy, na poczatku lat 90tych, dosyć dobrze zaopatrzony i naprawdę można bylo wybrać coś eleganckiego, zresztą jeden z lepszych jaki istniał w Sopocie. Później powstała tu dyskoteka Garaż na parterze, potem restauracja Siouxe. Na górze jest istniejąca do dzisiaj dyskoteka Paradox. Lokal znajduje się niedaleko dworca kolejowego przy ulicy Bohaterów Monte Cassino, znajdziemy go łatwo idąc w kierunku Gdyni.

steroids test kit