atrakcje firmy historia jedzenie sport baza noclegowa miasto imprezy cykliczne uzdrowisko

steroids test kits

Sopot posiada dobre campingi zlokalizowane wzdłuż plaży, są zarówno domki do wynajęcia jak i miejsce na namiot. Toalety, umywalnie i prysznice z ciepłą wodą w cenie, bez dodatkowych opłat. Mała gastronomia oraz kiosk spożywczy. Możliwość bezpłatnego korzystania z energii elektrycznej w świetlicy i umywalniach. Na terenie znajduje się urządzenie zabawowe dla dzieci. W pobliżu znajduje się kąpielisko, centrum windserfingu, stadnina koni. Bezpośrednie połączenie tramwajem z gdańskim "starym miastem". Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Kemping nr 19 w Sopocie. Istnieje możliwość przyjęcia grup zorganizowanych np. wycieczek szkolnych - pobyt w domkach kempingowych, ceny do negocjacji. Na terenie kempingu jest klub bilardowy, w nim mały sklepik spożywczy. Jest również bar, świetlica z telewizorem, boisko do siatkówki i kosza, plac zabaw dla dzieci. Położenie: 300m od morza, 200m od kolejki podmiejskiej, 50m od Aqua Parku. Do centrum Sopotu spacerkiem 20 minut drogi. Oplata klimatyczna 3.40,- od osoby za każdy dzien.

 

Informacje o campingu Sopot34:
Sopot34
ul. Bitwy pod Płowcami 55
81-731 Sopot
tel: +48 882 379 198


info@sopot34.pl
www.sopot34.pl


Otwarte od 30.04 do 1.10. Ośrodek wypoczynkowo-żeglarski Sopot34 oferuje miejsca pod namioty, przyczepy i kampery oraz nowiutkie domki letniskowe do wynajęcia.


Camping położony w bezpośrednim sąsiedztwie plaży zapewnia gościom dostęp do sanitariatów, energii elektrycznej, a także zaplecza gastronomicznego. Znajduje się tutaj wiele atrakcji: szkółka windsurfingowa, przedszkole żeglarskie, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw, siłownia pelnerowa i nie tylko. Ośrodek oddalony jest od centrum uzdrowiska zaledwie o 500 metrów

steroids test kit