atrakcje firmy historia jedzenie sport baza noclegowa miasto imprezy cykliczne uzdrowisko

steroids test kits

Wody w zatoce w rejonie Sopotu zawsze nadają się do kąpieli. Tym niemniej jak pogoda nie dopisuje miasto ma do zaoferowania parę krytych pływalni. Największymi basenami dysponuje Sopocki Aquapark około 30 minut pieszo od centrum miasta, również w tej samej odległości znajduje się centrum sportowo rekreacyjne w górnym Sopocie położone tuż na skraju lasu. Jeżeli przyjedziemy po sezonie do Sopotu będzie czekała na nas kryta pływalnia przy ulicy Haffnera (1 IX-30 VI). Również możemy spróbować skorzystać z basenów na terenie licznych sopockich hoteli. Bardziej wybredni mogą spróbować jezioro w Osowie, dojedziemy do niego linią autobusowa, której przystanek znajduje się na skrzyżowaniu Alei Niepodległości i Boh. Monte Cassino. Jest to bezpłatna lina dowożąca klientów do centrum handlowego znajdującego się przy obwodnicy Trójmiejskiej, stamtąd można złapać płatną linie autobusową kursującą z Gdańska Oliwy aż nad samo jezioro.

CENTRUM - Sportowo Rekreacyjne, Zacisze 7/9
Podstawową formą korzystania z usług Centrum jest nabycie 3-miesięcznego kornetu (basen + sauna + squash + siłownia) upoważniającego do jednorazowych wejść w tygodniu, w wybornym z góry terminie. Klienci indywidualni mogą nabywać bilety jednorazowego wstępu upoważniające do korzystania z sauny, squasha, basenu i siłowni (max. do 3 godzin).

AQUAPARK SOPOT, Zamkowa Góra 3-5.
Główną część Parku stanowią różnej wielkości baseny połączone kanałami przepływowymi oraz mostkami, pozwalającymi na swobodne przemieszczanie się gości przebywających w strefie basenowej, jak również dwie zjeżdżalnie rurowe (familijna - dł. 110m i turbo - dl. 70m), jedyna w Polsce dzika rzeka o długości 71 m i różnicy poziomów 6 m

PŁYWALNIA KRYTA, Haffnera 57. (+ 48 58) 551 68 42, 7.00 - 10.00 (1 IX-30 VI)
Basen z pięcioma torami o długości 25m, posiada również gabinet odnowy biologicznej.

steroids test kit