atrakcje firmy historia jedzenie sport baza noclegowa miasto imprezy cykliczne uzdrowisko

steroids test kits

Z trzymiesięcznym opóźnieniem 1 - go września 2002 ruszył sopocki aquapark. Sopot Aquapark wybudowany kosztem 65 milionów zł, na miejscu dawnej dyskoteki i restauracji Bungalow położonej na skarpie w odległości 150 metrów od plaży już pierwszego dnia przyciągnął tłumy zainteresowanych. Można tu skorzystać z pięciu basenów, brodzików, wodospadu, sauny, kręgielni, baru i restauracji, wszystko jest połączone kanałami i mostami. Jeden bar znajduje się wewnątrz obiektu do dyspozycji tylko dla korzystających z zabaw wodnych. Cały obiekt zajmuje 11 tysięcy metrów kwadratowych. Największy basen kryty ma 25 metrów długości, jest też mniejszy basen zewnętrzny, który jak deklarują organizatorzy będzie czyny cały rok niezależnie od pogody i temperatury.

Nie zabrakło też oczek wodnych i wodospadów, dla osób lubiących więcej rozrywki czeka niecka ze sztuczną rzeką, kaskadami i gejzerem. Oczywiście nie zabrakło też dzikiej rzeki o długości 71 metrów, gdzie przez sekundę przepływa 600 litrów wody oraz dwóch zjeżdżalni rur długości 110 i 50 metrów zawieszonych na wysokości 12 metrów. Dodatkowo do dyspozycji gości jest sauna, solaria, akupresura wodna, whirlpool, podgrzewane łóżko do masażu, pokoje relaksacyjne oraz bezpłatny parking na 150 samochodów.

Przy kasie otrzymujemy pasek na rękę zawierający elektroniczny układ, który będzie służył do odliczania czasu jak i otwierania szafki na ubranie. Pasek wraz z układem elektronicznym posłuży do naliczania ile wydaliśmy w restauracji i pozwoli uregulować rachunek przy wyjściu.

steroids test kit